Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/modules/show.full.php on line 243 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/classes/templates.class.php on line 64 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/classes/templates.class.php on line 77 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/classes/templates.class.php on line 262 Detaylı Bandit ve Bandit Olma Rehberi » TurkCossacks - Cossacks, Mount Blade, League of Legends, Silkroad Online, Istanbul Kiyamet Vakti ile ilgili hersey
Cossacks , Mount Blade , Forum, Portal » Mount & Blade » Modifikasyonlar » SingelplayerModmb » Detaylı Bandit ve Bandit Olma Rehberi

Görüntülenme: 3464 Tags Detaylı Bandit ve Bandit Olma Rehberi,

  


.:: Gizli Içerik: Içerigi görebilmek için Facebook Sayfamizi 'TIKLA' begenin ve sonra bu sitemize Üye olun::.


  

Warband Bandit ve Bandit olma rehberine hoşgeldiniz...

Şimdi,Bandit nedir kardeş?Bandit oyun haritasında dolaşn sahipli,sahipsiz,dost,düşman insanlardır.Herhangi bir lorda bağlı da olabilirler...Bir krallığa da...

Banditler 7'ye ayrılır.

1-Haydutlar=Size düşman olan bandit tipi.
2-Kervancılar=Ait olduğu krallığa düşmansanız onlara da düşman olursunuz.
3-Kelleciler=İsterseniz haydut olun ama bunlara asla saldıramazsınız,onlar da size saldıramaz.
4-Paralı Askerler=Etrafta dolaşmazlar ama hanlardan alabilirsiniz.
5-Kaçak Askerler=Ordudan kaçmış güçlü askerler.
6-Kızkardeşler=Kızlardan oluşan savaşcılar.
7-Köylüler=Basit köylüler.

Ben haydutlardan başlıyorum=

Çapulcu=En basit bandit.Çıplak olanlarıda vardır üstlerine bir çul atmış olanları da.Ellerinde basit palalar ve sopalar olabilir.Oyunun başında 4-15 kişiyken oyun ilerleyince 40-... görebilirsiniz.

Dağ Haydutları=Rodokluysanız başınız belada.Dağ haydutları pesinizi bırakmayacak.Ellerinde cida,ok veya kılıç vs.şeyler olabilir.Zırhları zayıftır ama başta tehlike oluşturabilir.Sayısı artabilir.

Yağmacılar=Bunlar güçlü deniz haydutları.Nordluysanız intahar edin daha iyi :D.Başta büyük tehlike çıkarırlar.Ellerinde fırlatma baltaları,yay,kılıç veya balta ne ararsanız var.Zırhları orta ve dayanıklı.Başta bunlardan item çıkarabilirsiniz.

Çöl Haydutları=Sarranidliyseniz arkanızı önünüzü iyi kollayın.Her an önünüzden veya arkanızdan gelebilirler.Haritada çok hızlı haraket ederler.Ellerinde mızrak,kargı,yay,cida veya kılıç olabilir.Zırhları dayanıksızdır.Başta alabileceğiniz tek item kargıdır.

Bozkır Haydutları=Kergitliyseniz heran etrafınızda dönüp sizi ok ve cida yağmuruna tutan insanlar görebilirsiniz.Bozkır haydutları başa beladır.Ellerinde mızrak,kargı,yay,cida ve bozdoğan olabilir.Zırhları dayanıksızdır ama atları hızlıdır.

Tundra Haydutları=Veagirliyseniz dışarı çıkmayın.Yoğun siste önünüze birden çıkıp sizi soyup soğana çevirebilirler.Atlı olanları da vardır atsız olanları da.Ellerinde yay,cida,bozdoğan,kılıç,mızrak veya kargı olabilir.Zırhları dayanıksızdır ama yoldaşlarınıza giydirebilirsiniz.

Orman Haydutları=Svadyalıysanız kafanıza hızla giren birşey hissedebilirsiniz.Orman haydutları hertarafı sarmışlardır.Ellerinde yay ve kılıç vardır.Zırhları dayanıksızdır.Fakat bunlara rağmen usta okçulardır.

Kervancılar=

Kervan Koruyucusu=Basit atlı kervan koruyucuları.Ellerinde aybalta veya kılıç olabilir.Zırhları dayanıksızdır.

Kervan Başı=Atlı kervan başı.Kafasında zırh yoktur sadece üstlük ve bot.Elinde sadece kılıç vardır.Yetenekleri iyidir.

Kelle Avcıları=

Kelle Avcısı=Basit atlı kelle avlayan adam.Üstlerinde dayanıksız zırhlar vardır.Yetenekleri çok düşüktür.Bayıltıcı basit silahlar taşırlar.Atları yük beygiri.

Köle Başı=Kelle avcısından bir kadame yüksek atlı kelle avcısı.Ellerinde bayıltıcı silahlar vardır.Zayıf zırhları vardır.

Köle Kıran=Köle Kıranın Tokmağı vardır bu sayede kolayca bayıltır.Zırhı orta.

Kelleci Reisi=Adı bile havalı.Kelleci Reisi bayıltma konusunda ustadır.En güçlü bayıltma silahları vardır.Atı zırhlı veya zırhsız olabilir.Zırhı sağlamdır.

Paralı Askerler=

Gözcü=Basit kundaklı yaylar ve zayıf zırhlar kullanırlar.Çoğunluğu işe yarayabilir.

Arbaletli Paralı Asker=Orta veya sağlam kundaklı yaylar ve zayıf zırhlar kullanırlar.Çoğunluğu işe yarayabilir.

Atlı Paralı Asker=Orta kargılar,kılıçlar kullanırlar.Koşu atı kullanırlar.Zırhları ortadır.

Paralı Süvari=Orta kargılar ve sağlam kılıçlar kullanırlar.Av atı veya basit zırhlı atlar kullanırlar.Üstlerinde sağlam zırhlar vardır.

Kılıçlı Paralı Asker=Orta kılıçlar kullanırlar.Üstlerinde orta zırhlar varır.

Kiralık Kılıç=Sağlam kılıçlar kullanırlar.Üstlerinde sağlam zırhlar vardır.

Kaçaklar=

Kaçaklar her askerden olabilir ve size düşmandırlar.

Kızkardeşler=

1-Köylü Kadın=Basit köylü.Elinde tırpan vs.olabilir.

2-Yandaş Kadın=Ellerinde arbalet taşırlar.Zırhları zayıftır.

3-Avcı Kadın=Ellerinde arbalet taşırlar.Zırhları zayıftır.

4-Savaşcı Kadın=Ellerinde arbalet ve kılıç taşıyabilirler.Zırhları ortadır.

5-Kılıç Kardeşi=Ellerinde arbalet ve kılıç taşırlar.Zırhları sağlamır.Atları koşu atıdır.Bir erkek savaşcıdan ile daha iyi savaşabilir.(Gayet de güzeldir :D)

Köylüler=

1-Köylü Adam=Basit köylü.Elinde tırpan vs.olabilir.

2-Köylü Kadın=Basit köylü.Elinde tırpan vs.olabilir.

Olay başta Banditlerdi,şimdi de üstüne Bandit olma koyuyorum.

Bandit olmak için hemen birisiyle düşman olmayın,unutmayın;Banditlik sadece haydutluk değildir.

Kelle Avcılığı=Yanınıza birkaç Memlük alın.Yanlış anlamadınız,evet Memlük.Memlüklerin gayet sağlam bir tokmağı olduğunu herkes bilir.Bulabilirseniz bir kaç tane de Kelle Avcısı birliklerinden.Daha sonra savaştayken askerlerinize sadece bayıltıcı silahlar kullanın komutunu verirsiniz ve sadece bayıltmaya başlarlar.

Kervancılık=Ekstra değişik askerlere ihtiyacınız yok ama hepsi atlı olsa iyi olur.Bir şeyler alıp satarsınız.Daha sonra Ticaret Rehberi açıcağım ordan da faydalanırsınız.

Paralı Asker Olmak=Bunu yapamazsınız ama değişik modlarda bulunabilir bir özellik.Örneğin Osmanlı Senaryosunda bulabilirsiniz.Birisine gidip ordunuza katılmak istiyorum diyorsunuz asker oluyorsunuz ve rütbe atlama şansınız da var.

Kızkardeşlik=Kız karakter açın.Zaten kız karakterlere Kılıç Kardeşi gibi hızlı koşu atı verirler.Ondan sonra bir kaç köylüyü darmadağan edersiniz,kadın köylü esir alır onları ordunuza katıp geliştirirsiniz.(Not=Esirleden adam almak için kamp kurun daha sonra bir işe giriş deyip esirlerden adam al deyin.Birliğinizin morali düşebilir ve ordunuza aldığınız adam kaçabilir)Düşman olmam diyorsanız haydutlardan vs.bulabilirsiniz.

Haydutluk=Çok zor bir iştir.Başta gidin tüm krallıklara düşman olmaya çalışın.Yok yok,siz eniyisi gidin başta adam toplayın sonra düşman olursunuz.Sonra işte etrafı talan edin falan ne yaparsanız yapın...


  


.:: Gizli Içerik: Içerigi görebilmek için Facebook Sayfamizi 'TIKLA' begenin ve sonra bu sitemize Üye olun::.


  

Google - Keyword: kılıç, zırhlar, sonra, sağlam, sadece, olabilirZırhları, düşman, basit, arbalet, KadınEllerinde, tırpan, olanları, güçlü, vardır, haydutları, ordunuza, başta, taşırlarZırhları, köylüElinde, kılıçlar.
<-- Oylama   YazarSalihGultepe Tarih 2-04-2014, 15:54 Yorumlar (0)

Bizi Facebook'dan takip edin :
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
BAĞIŞ
Sitemize bağış yaparak katkıda bulunabilirsiniz.
Konu Ekle / PAYLAS

Son Yorumlar
 • → geveze_52
  Cossacks Türkce Yama

  Yazar: geveze_52

  Konu: Cossacks Türkce Yama

  Güzel site vepaylaşım kolay gelsin kardeş
 • → AGIR
  Cossacks icin Türk Oyunculari Araniyor

  Yazar: AGIR

  Konu: Cossacks icin Türk Oyunculari Araniyor

  cossackı bizden iyi oynayan yoktur. multiplayerden birbirmizle kapışıyoruz ama internetten oynayamıyorum kımseyle. internet konusunda yardımcı olabilecek varmı
 • → SalihGultepe
  Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  Yazar: SalihGultepe

  Konu: Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  RuLing,
  yardimci olmak istedim ama suan icin calisan baska bir Link yok. Bulabilirsem ekliyecegim.
 • → BerkayBabo
  Robin Hood Mod (Hikaye Modu) çıktı

  Yazar: BerkayBabo

  Konu: Robin Hood Mod (Hikaye Modu) çıktı

  aynen bencede herkes denemeli
 • → BerkayBabo
  Üçüncü Dünya Savaşı Modu

  Yazar: BerkayBabo

  Konu: Üçüncü Dünya Savaşı Modu

  kesin çok güzel olur şu anda yüklüyorum
 • → RuLing
  Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  Yazar: RuLing

  Konu: Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  sa admin ben indir buyonuna basıyorum sayfadan başka bir sayfa açılıyo domain market diye yardımcı olurmusun
 • → bu-roc
  Cossacks Hata Veriyor ...

  Yazar: bu-roc

  Konu: Cossacks Hata Veriyor ...

  arkadaşlar mrb . bu oyunu yıllarca oynadım ve en cok beğendğim strateji oyunudur. ama gelin gorün ki windows 8 de bir türlü çalıştıramıyorum her tülü yama yı denedım olmadı bu konu hakkında ılerı duzeyde bılgısı olan varsa lutfen yardımcı olsun..
 • → SalihGultepe
  Save Dosyasi

  Yazar: SalihGultepe

  Konu: Save Dosyasi

  cinobilal,
  LINK - A Calisiyor, tekrar dene kardes :!
 • → SalihGultepe
  Cossacks Hata Veriyor ...

  Yazar: SalihGultepe

  Konu: Cossacks Hata Veriyor ...

  octai07,
  maalesef..
 • → SalihGultepe
  Mount Blade Warband 81 Yeni Asker Modu

  Yazar: SalihGultepe

  Konu: Mount Blade Warband 81 Yeni Asker Modu

  asafdsfda,
  http://www.mbrepository.com/file.php?id=1784
  Sadece Warband 1.113 Versionu icindir!
 • → SalihGultepe
  Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  Yazar: SalihGultepe

  Konu: Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  emoreis75,
  Kralliklarla arani iyi tutuyorsun sonra anlasma kismi gelmiyor.
 • → emoreis75
  Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  Yazar: emoreis75

  Konu: Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  Krallıklar Arası Savunma anlaşması ne demek
 • → by456
  Robin Hood Mod (Hikaye Modu) çıktı

  Yazar: by456

  Konu: Robin Hood Mod (Hikaye Modu) çıktı

  Teşekkürler deneyeceğim
 • → asafdsfda
  Mount Blade Warband 81 Yeni Asker Modu

  Yazar: asafdsfda

  Konu: Mount Blade Warband 81 Yeni Asker Modu

  nasıl indirecez bu herhangibi bir link yok yardımcı olursanız sevinirim
 • → alperen1478
  M&B Warband Süper itemler ve Yüklenişi

  Yazar: alperen1478

  Konu: M&B Warband Süper itemler ve Yüklenişi

  rarın içinde nasıl kurulur anlatılıyomu ?

Tüm Yorumlar
Facebook
Anket
Çalışmalar Ne Yönde Olsun ?
Warband
Cossacks
Silkroad Online
Metin2
İKV

Alexa Rank


Bu sitede bahsi geçen program ve içerikler tamamen tanıtım amaçlı olup yayıncı yada hak sahipi isteği doğrultusunda sitemizden kaldırılır.
Lütfen iletişim bölümü mail adresinden bizimle irtibata geçiniz.Dosyalar alıntı olup sunucumuzda barındırılmaz.
Lütfen Kullanıcı sözleşmesini tekrar gözden geçiriniz.Sitemiz dışındaki linklerden sitemiz sorumlu değildir.