Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/modules/show.full.php on line 243 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/classes/comments.class.php on line 186 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/classes/comments.class.php on line 186 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/classes/templates.class.php on line 64 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/classes/templates.class.php on line 77 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/classes/templates.class.php on line 262 Warband : Haydut Sığınağı Görevi Detaylı Rehber » TurkCossacks - Cossacks, Mount Blade, League of Legends, Silkroad Online, Istanbul Kiyamet Vakti ile ilgili hersey
Cossacks , Mount Blade , Forum, Portal » Mount & Blade » Taktik » Warband : Haydut Sığınağı Görevi Detaylı Rehber

  


.:: Gizli Içerik: Içerigi görebilmek için Facebook Sayfamizi 'TIKLA' begenin ve sonra bu sitemize Üye olun::.


  

Görevin İçeriği

Bu görevi bir beyden aldıktan sonra sığınağı bulup grubunuzdaki birkaç kişi ile sığınağa baskın vermeyi içerir.

Görevin faydaları ;

* 1500 dinar
* 3000 tecrübe (exp)
* Sığınaktan çıkan ganimet
* Başarısız olursanız görevi aldığınız beyle aranız bozulmaz

Görevin yan etkileri;

* Askerleriniz savaşırken ölebilir.
* Sığınağı bulmak uzun sürebilir.

Görevi nasıl bulurum ?

-Han'a gidip hancıyla konuştuğunuzda size filanca şehrin lordu haydutların sığınağını bulması için bir adam arıyor gibisinden bir şey söylecektir. O adamı bulup görevi ondan alabilirsiniz. (Türkçe oynuyorsanız, işiniz zor. Çünkü türkçe oyunda kimin hangi şehirde bu görevi vereceğini söylemiyor. )

Sığınak Çeşitleri


1. Tundra Haydutları Sığınağı

Kırmızı oklar haydutların siz sığınağa girdiğinizde bulunacağı yeri gösteriryor. Tundra haydutlarının büyük çoğunluğu cida ve cirit kullanır. Az sayıda okçuyla karşılaşmak da mümkün. İlk başladığınızda hemen sol ilerinizde ki kayanın arkasında 3 ila 1 arasında haydut bulunur. Cidalara dikkat etmezseniz daha sığınağa girer girmez işinizi bitirebilirler.

Warband : Haydut Sığınağı Görevi Detaylı Rehber2. Deniz Yağmacıları Sığınağı

Haydutlar içinde alınması en zor olan sığınaklardandır. Sığınağa girdiğinizde yüksek ve dar bir vadide buluyorsunuz kendinizi.

Warband : Haydut Sığınağı Görevi Detaylı Rehber


Sağda aşağıda iki grup ileride de iki olmak üzere toplam dört grup yağmacıyla karşılacaksınız. Yağmacılar genelde balta fırlatır, kalkanları zayıf ama zırhları kuvvetlidir. Nadiren olsa da birkaç okçu için hazırlıklı olmalısınız.

Aşağıda biraz içeriye girdiğinizde sağ kısımdaki kayalığın arkasında ve ilerideki geminin hemen yanında yer alan yağmacılarla kaşılacaksınız.

Warband : Haydut Sığınağı Görevi Detaylı Rehber


İleri de de gemilerin yanında ve mağaranın girişinde bulunuyor olacaklar. Mağara girişindekileri sayısı diğerlerine göre fazladır. Dikkatli olmak gerekir.

Warband : Haydut Sığınağı Görevi Detaylı Rehber


Mağaraya yada ilerideki gemilere giderken birden arkanızdaki noktalardan yağmacılar ortaya çıkıp balta yahut cirit ile sizi öldürebilirler o yüzden arkanızı iyi kollamanızı öneririm.

3. Bozkır Haydutları Sığınağı


Bozkır haydutları genelde cida ve cirit kullanır birkaç okçuya rastlamak da mümkündür. Sığınağa dar ve yüksek duvarlı bir vadiden giriş yapılıyor. Vadi boyunca ilerlemelisiniz.  

Warband : Haydut Sığınağı Görevi Detaylı Rehber


İlerlerken dikkat etmeniz gereken nokta, arkanızda ki dik vadi duvarının üzerinde haydutlar size cirit fırlatacaktır eğer dikkatli olmazanız arkanızdan yiyeceğiniz 1-2 ciritle ölebilirsiniz. Uzaktan öldürmezseniz ileride vadi ağzında karşınıza çıkacaklardır.

Warband : Haydut Sığınağı Görevi Detaylı Rehber


Vadi ağzına geldiğinizde tam karşınızda mağaranın ağzında haydutları görürsünüz.

Warband : Haydut Sığınağı Görevi Detaylı Rehber


Vadi sonundan sağ tarafta ileride bir kulübenin yanında kalabalık bir haydut grubu daha vardır buradan okçular çıkabilir mümkünse arkanıza dikkat edin. Altta ki ok ise o yönde de haydutlar olduğunu gösteriyor.

Warband : Haydut Sığınağı Görevi Detaylı Rehber


Son olarak klubenin oradaki haydurlarıda öldürünce üstte ki resimde alt kısımda ki okun gösterdiği yönde ağzı terse bakan bir mağaranın önünde de birkaç haydut vardır bunlarıda öldürdüğünüzde görev tamamlanmış olacaktır.

Warband : Haydut Sığınağı Görevi Detaylı Rehber


4. Çöl Haydutları Sığınağı


Çöl haydutlarının neredeyse hepsinde ağır ciritler bulunur. Az sayıda okçuyla karşılaşabilirsiniz. Hazırlıklı olmalısınız. Yine dar yüksek duvarlı bir vadiden sığınağa giriş yapacaksınız. İlerideki mağaranın ağzında birkaç haydut göreceksiniz ama ondan önce sol taraftan okun gösterdiği yönden size doğru saldırıya geçmiş, cirit fırlatarak birden önünüze birkaç haydut çıkabilir.

Warband : Haydut Sığınağı Görevi Detaylı Rehber


İlerlediğinizde zaten bulunduğunuz noktadan bütün sığınağı görmeniz mümkün. En solda hafif yükseltinin arkasında da bir grup var ona ayrıca dikkat etmelisiniz.

Warband : Haydut Sığınağı Görevi Detaylı Rehber


5. Dağ Haydutları Sığınağı


Sığınağa giriş yaptığınız yer, yüksek bir yamaç olacaktır. Dağ haydutlarının bikaçı okçu birkaçı da cirit kullanır. Büyük çoğunluk yakın dövüş silahlarına sahiptir. İlk bulunduğunuz yerden mağaranın önünde bulunan ilk grubu görebilirsiniz.

Warband : Haydut Sığınağı Görevi Detaylı Rehber


İlerlediğiniz de bir klubenin yakınında daha kalabalık bir grup var. Buraya varmadan da sağ tarafınızda yine bir mağara ağzında bir grup daha bulunur.

Warband : Haydut Sığınağı Görevi Detaylı Rehber


6. Orman Haydutları Sığınağı


Orman haydutlarının tamamı okçudur ve iyi nişancıdırlar. Ormanlık alanların kenarlarında bulunan sığınaklarına girdiğinizde ok yağmuru ile karşılarlar sizi. Girdiğinizde ilerideki klubeden, sağ ve sol vadi yamaçlarından ok atışıyla karşılaşacaksınız.

Warband : Haydut Sığınağı Görevi Detaylı Rehber


Klübenin oradan sağ ve sol yamaçlar tek asker olacak şekilde duran haydutları görebilirsiniz. İleride ise mağaranın ağzında büyükçe bir grup size yaylım ateşi açacaktır. Hazırlıklı olsanız iyi olur.Mağaranın ağzındakileri de bitirdiğinizde arkanızda klubenin orada yeniden bir grup belirir. O yüzden arkanıza dikkat edin.Aşağıda bu görevi en çok veren beyleri ve görev hakkında ayrıntıları anlatacağım.

1. Boyar Vuldrat ve Khudan

Vuldrat Khudan'ın hakimi ve bu bölgede Tundra haydutları bol bol sığınak yapıyorlar. Sığınağı bulma görevini bu beyden çok sık alabilirsiniz. Sığınağı bulmanız için aşağıda ki kırmızı ile belirtilen bölgelere gezin. ( Hile ile açsanız bile görünmez, illa o bölgeden geçmeniz gerekir.)

Warband : Haydut Sığınağı Görevi Detaylı Rehber


2. Boyar Meriga ve Rivacheg

Meriga'da Rivacheg'in sahibi ve onun bölgesine Deniz yağmacıları denizden gelip sığınaklar yapar. Onları bulmak kısmen daha kolay. Kıyı boyunca ilerleyip bulabilirsiniz. Ancak bazen de kıyıdaki küçük ormana bakmanız gerekebilir.

Warband : Haydut Sığınağı Görevi Detaylı Rehber


3. Tonju Noyan ve Ichamur

Tonju Ichamur şehrinin sahibi ve bölgesinde Bozkır haydutları sığınak yapar. Aşağıda ki ormanlık alanları dolaşırsanız kolayca bulabilirsiniz.

Warband : Haydut Sığınağı Görevi Detaylı Rehber


HeroSK arkadasimizdan alintidir, kendisine tesekkürler..

......


  


.:: Gizli Içerik: Içerigi görebilmek için Facebook Sayfamizi 'TIKLA' begenin ve sonra bu sitemize Üye olun::.


  

Google - Keyword: Sığınağı, birkaç, mağaranın, cirit, ağzında, haydutları, haydut, dikkat, görevi, Haydutları, yüksek, girdiğinizde, sığınağa, haydutlarının, kullanır, Bozkır, Görevin, yanında, Aşağıda, bulunur.
<-- Oylama  
Beğendim(+) +5 Beğenmedim(-)
YazarSalihGultepe Tarih 12-08-2010, 00:24 Yorumlar (2)

Bizi Facebook'dan takip edin :
Yorum No #1 | 30 Ocak 2011 17:35 | Yazar: mefret90 | Grubu: Üye

Isim: necati
Yerlesim Yeri: almanya
Kayıt Tarihi: 15.08.2010
ICQ/MSN: --

Yorumlar: 13 | Konuları: 0
yha bu yerlere nasıl gircez+2
Yorum No #2 | 27 Şubat 2012 19:52 | Yazar: benden sanane | Grubu: Üye

Isim: NE
Yerlesim Yeri: Sanane
Kayıt Tarihi: 23.06.2011
ICQ/MSN: --

Yorumlar: 4 | Konuları: 0
Kont Plais için yok mu?+1
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
BAĞIŞ
Sitemize bağış yaparak katkıda bulunabilirsiniz.
Konu Ekle / PAYLAS

Son Yorumlar
 • → geveze_52
  Cossacks Türkce Yama

  Yazar: geveze_52

  Konu: Cossacks Türkce Yama

  Güzel site vepaylaşım kolay gelsin kardeş
 • → AGIR
  Cossacks icin Türk Oyunculari Araniyor

  Yazar: AGIR

  Konu: Cossacks icin Türk Oyunculari Araniyor

  cossackı bizden iyi oynayan yoktur. multiplayerden birbirmizle kapışıyoruz ama internetten oynayamıyorum kımseyle. internet konusunda yardımcı olabilecek varmı
 • → SalihGultepe
  Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  Yazar: SalihGultepe

  Konu: Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  RuLing,
  yardimci olmak istedim ama suan icin calisan baska bir Link yok. Bulabilirsem ekliyecegim.
 • → BerkayBabo
  Robin Hood Mod (Hikaye Modu) çıktı

  Yazar: BerkayBabo

  Konu: Robin Hood Mod (Hikaye Modu) çıktı

  aynen bencede herkes denemeli
 • → BerkayBabo
  Üçüncü Dünya Savaşı Modu

  Yazar: BerkayBabo

  Konu: Üçüncü Dünya Savaşı Modu

  kesin çok güzel olur şu anda yüklüyorum
 • → RuLing
  Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  Yazar: RuLing

  Konu: Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  sa admin ben indir buyonuna basıyorum sayfadan başka bir sayfa açılıyo domain market diye yardımcı olurmusun
 • → bu-roc
  Cossacks Hata Veriyor ...

  Yazar: bu-roc

  Konu: Cossacks Hata Veriyor ...

  arkadaşlar mrb . bu oyunu yıllarca oynadım ve en cok beğendğim strateji oyunudur. ama gelin gorün ki windows 8 de bir türlü çalıştıramıyorum her tülü yama yı denedım olmadı bu konu hakkında ılerı duzeyde bılgısı olan varsa lutfen yardımcı olsun..
 • → SalihGultepe
  Save Dosyasi

  Yazar: SalihGultepe

  Konu: Save Dosyasi

  cinobilal,
  LINK - A Calisiyor, tekrar dene kardes :!
 • → SalihGultepe
  Cossacks Hata Veriyor ...

  Yazar: SalihGultepe

  Konu: Cossacks Hata Veriyor ...

  octai07,
  maalesef..
 • → SalihGultepe
  Mount Blade Warband 81 Yeni Asker Modu

  Yazar: SalihGultepe

  Konu: Mount Blade Warband 81 Yeni Asker Modu

  asafdsfda,
  http://www.mbrepository.com/file.php?id=1784
  Sadece Warband 1.113 Versionu icindir!
 • → SalihGultepe
  Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  Yazar: SalihGultepe

  Konu: Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  emoreis75,
  Kralliklarla arani iyi tutuyorsun sonra anlasma kismi gelmiyor.
 • → emoreis75
  Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  Yazar: emoreis75

  Konu: Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  Krallıklar Arası Savunma anlaşması ne demek
 • → by456
  Robin Hood Mod (Hikaye Modu) çıktı

  Yazar: by456

  Konu: Robin Hood Mod (Hikaye Modu) çıktı

  Teşekkürler deneyeceğim
 • → asafdsfda
  Mount Blade Warband 81 Yeni Asker Modu

  Yazar: asafdsfda

  Konu: Mount Blade Warband 81 Yeni Asker Modu

  nasıl indirecez bu herhangibi bir link yok yardımcı olursanız sevinirim
 • → alperen1478
  M&B Warband Süper itemler ve Yüklenişi

  Yazar: alperen1478

  Konu: M&B Warband Süper itemler ve Yüklenişi

  rarın içinde nasıl kurulur anlatılıyomu ?

Tüm Yorumlar
Facebook
Anket
Hangisi en iyi birim?
Memlüklü
Svadya Şovalyesi
Veagir Şovalyesi
Nord Kahramanı
Rodok Çavuşu
Kıdemli Kergit Atlı Okçusu

Alexa Rank


Bu sitede bahsi geçen program ve içerikler tamamen tanıtım amaçlı olup yayıncı yada hak sahipi isteği doğrultusunda sitemizden kaldırılır.
Lütfen iletişim bölümü mail adresinden bizimle irtibata geçiniz.Dosyalar alıntı olup sunucumuzda barındırılmaz.
Lütfen Kullanıcı sözleşmesini tekrar gözden geçiriniz.Sitemiz dışındaki linklerden sitemiz sorumlu değildir.