Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/modules/show.full.php on line 243 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/classes/templates.class.php on line 64 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/classes/templates.class.php on line 77 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /customers/7/3/e/turkcossacks.com/httpd.www/engine/classes/templates.class.php on line 262 Görevler » TurkCossacks - Cossacks, Mount Blade, League of Legends, Silkroad Online, Istanbul Kiyamet Vakti ile ilgili hersey

Görüntülenme: 2868 Tags Görevler,

  


.:: Gizli Içerik: Içerigi görebilmek için Facebook Sayfamizi 'TIKLA' begenin ve sonra bu sitemize Üye olun::.


  

Lord'un Mektubu=Lord sizden birine mektup iletmenizi söyleyecek.Göndereceğiniz kişi,bulunduğu yer ve size verilen zaman yazıyor.
 


Vergi Toplama=Lord size toprağından vergi toplamanızı isteyecek.Dediği toprağa gidin,vergi topla deyin.Belirtilen gün içinde vergi toplanacak.Daha sonra Lord'a gidin.Paranın 1/5'ini size verecek.
 


Lord'un Hoşlanmadığını Yok Et=Lord size bir kişiden bahsedecek.Bu kişi Lord'u varlığıyla tehdit ediyor.Görevi aldıktan sonra şehre iniyorsunuz ve adamı kovalayıp öldürüyorsunuz.
 


Borç=Birisi Lord'a borçlu.Gidin borçlu kişiye ve onu ikna etmeye çalışın(İkna yeteneğiniz yüksek ise),veya gidin ona para verin.Sonra borcu alın ve lorda dönün.Borç aldığınız para size kalacak
 


Kanunsuz'u AvlaBirisi Lord'un askerini öldürmüş.Lord size adamın olduğu köyü söyleyecek.Gidin ve onu öldürün(Sabah).Daha sonra Lord'a dönün.300 Dinar alacaksınız.


Orduya Katılma=Lord sizden bir ordu oluşturup krallığı savunmanızı önerecek.İster alın ister almayın.Alırsanız Lord'un düşman olduğu krallığa düşman olursunuz ama askerlerinize göre para alırsınız.


Yetinmezlik=Lord krallığın size dost olan bir krallıkla savaşa girmesini istiyor.Köylerden erzak,sığır çalın.Köylüleri öldürün veya kervanlarını yağmalayın.(Dikkat=Görevi yaparsanız size görevi veren lordla iyi arkadaş olursunuz ve iyi para alırsınız ama diğer lordlar ve kral sizi sevmez)
 


Fidye veya Zorla=Lord'un sevdiklerinden biri düşman kalelerinden birinde tutsak.Onu kurtarmanız istenecek.Kale ismi size verilecek.(Dikkat=Sağlam değilseniz görevi yapmayın)devam ediyorum daha sonra kalenin yakınında bir köye gidin.Köy yaşlısına gidin ve köy etrafında yangın çıkarmasını söyleyin.Ona verebileceğiniz kadar dinar verin.(köy ile ilişkiniz azsa yapamazsınız)Sonra kalenin yakınında durun ve köyü gözetleyin.Köyde yangın çıkınca kaleye gizlice girin(giremezseniz askerler üzerinize çullanır)sonra gidin ve zindan nöbetçisinden zorla anahtarları alın.(elinizde sopa var,yapay zekayı düşürün ve öyle dalın,önerimdir.)Sonra zindana girin ve lorda gelmesini söyleyin(arkada dursun).Sonra dışarı çıkın ve etraftaki askerleri temizleyin.Daha sonra lorda gidin ve 1500 dinarınızı alın.
 


Adamın Kaçırılan Kızı=Bunu şehir sorumlusundan almanız gerekir.Adam size bir arkadaşının kızının kaçırıldığını söyleyecek ve size fidye parası verecek.Haydutlarla buluşacağınız yeri söyleyecek.Gidin ve haydutlara fidyeyi verin.Ardından kız size gelecek.(Eğer onlardan daha sağlamsanız kızı aldıktan sonra saldırın :D)Sonra sorumluya geri dönün.
 


Şehri Tehdit Eden Haydutlar=Görevi Şehir Sorumlusundan alacaksınız.Daha sonra şehir dışına çıkın ve haydutları yenin.
 


İşten Kaytaran Köylüler=Lord size işteren kaytaran köylüleri söylecek ve onları işlerine dönmeleri için uyarmanızı isteyecek.Çıkın ve köylüleri haritada yakalamaya çalışın(Çok hızlılar)


Ölü Sığırlar=Köy yaşlısından görevi aldıktan sonra gidin ve bir yerden sığır bulun.Sığırı başka bir köyden satın alabilirsiniz,veya köy yağmalayıp sığır kaçırabilirsiniz.Daha sonra köye götürün.
 


Kıtlık=Köylülerin buğdayı eksik,gidin bir yerden alın ve köylülere verin.


İşgalden Bıkmış Köy=Köy yaşlısı size köyün sürekli yağmalandığını ve onları eğitmenizi söyleyecek.Köylüleri eğitin.Daha sonra köy yine yağmalanmaya başlayacak ve sizde onlara köyün yağmalanmaması için yardım edeceksiniz.
 


Hana Kaçan Köylü=Köylü size köyünün haydutlar tarafından basıldığını söyleyecek.Gidin ve köyü kurtarın.


Kervana Eşlik=Bu görevi şehir sorumlusundan alacaksınız.Daha sonra dışarı çıkın ve kervana gideceği yere kadar eşlik edin.(Sizin peşinizden gelecekler)
 


Bira Teslimatı=Bir şehrin birası bitmiş.Şehir Sorumlusundan birayı alın ve götürülecek şehre gidin.
 


Sığır Teslimatı=Şehir Sorumlusu size msığır verecek.Sığırları götürülecek şehre kadar götürün.Bu arada sığırları siz iteceksiniz.
 


Sehirdeki Casus=En kolay görevlerden biridir ama sağlam olmanız da büyük nbir önem taşır.İlk önce Kraldan görevi alıyorsunuz,tabi Kral size bir söz söyleyecek o yüzden kralın sözlerini mutlaka okuyun.O söz ile casusu bulacağız.Şimdi,en zor iş şehre girmek.Şehre girince yakalanırsanız tüm askerleri öldürmeniz gerekir hemde sopa ile.O yüzden kaleniz varsa askerlerinizin hepsini oraya bırakmanızı öneririm.Daha sonra şehre girince dışaı çıkıyoruz ve kralın sözünü dışardaki herkese söylüyoruz.Tabi bu adamlar ne saçmalıyorsun diyecek ama birisi casus.İşte olay burda devreye giriyor,kral size sözünü söylemişti ve devamında casusun söyleyeceği sözü.Eğer casus doğru kelimeyi söylerse bilgileri alın ve görevi tamamlayın.  


.:: Gizli Içerik: Içerigi görebilmek için Facebook Sayfamizi 'TIKLA' begenin ve sonra bu sitemize Üye olun::.


  

Google - Keyword: sonra, görevi, gidin, şehre, şehir, Lord'a, düşman, aldıktan, çıkın, Lord'un, kadar, köyü, köy, lorda, söyleyecekGidin, dışarı, köye, için, götürülecek, girince.
<-- Oylama   YazarSalihGultepe Tarih 2-04-2014, 15:48 Yorumlar (0)

Bizi Facebook'dan takip edin :
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
BAĞIŞ
Sitemize bağış yaparak katkıda bulunabilirsiniz.
Konu Ekle / PAYLAS

Son Yorumlar
 • → geveze_52
  Cossacks Türkce Yama

  Yazar: geveze_52

  Konu: Cossacks Türkce Yama

  Güzel site vepaylaşım kolay gelsin kardeş
 • → AGIR
  Cossacks icin Türk Oyunculari Araniyor

  Yazar: AGIR

  Konu: Cossacks icin Türk Oyunculari Araniyor

  cossackı bizden iyi oynayan yoktur. multiplayerden birbirmizle kapışıyoruz ama internetten oynayamıyorum kımseyle. internet konusunda yardımcı olabilecek varmı
 • → SalihGultepe
  Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  Yazar: SalihGultepe

  Konu: Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  RuLing,
  yardimci olmak istedim ama suan icin calisan baska bir Link yok. Bulabilirsem ekliyecegim.
 • → BerkayBabo
  Robin Hood Mod (Hikaye Modu) çıktı

  Yazar: BerkayBabo

  Konu: Robin Hood Mod (Hikaye Modu) çıktı

  aynen bencede herkes denemeli
 • → BerkayBabo
  Üçüncü Dünya Savaşı Modu

  Yazar: BerkayBabo

  Konu: Üçüncü Dünya Savaşı Modu

  kesin çok güzel olur şu anda yüklüyorum
 • → RuLing
  Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  Yazar: RuLing

  Konu: Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  sa admin ben indir buyonuna basıyorum sayfadan başka bir sayfa açılıyo domain market diye yardımcı olurmusun
 • → bu-roc
  Cossacks Hata Veriyor ...

  Yazar: bu-roc

  Konu: Cossacks Hata Veriyor ...

  arkadaşlar mrb . bu oyunu yıllarca oynadım ve en cok beğendğim strateji oyunudur. ama gelin gorün ki windows 8 de bir türlü çalıştıramıyorum her tülü yama yı denedım olmadı bu konu hakkında ılerı duzeyde bılgısı olan varsa lutfen yardımcı olsun..
 • → SalihGultepe
  Save Dosyasi

  Yazar: SalihGultepe

  Konu: Save Dosyasi

  cinobilal,
  LINK - A Calisiyor, tekrar dene kardes :!
 • → SalihGultepe
  Cossacks Hata Veriyor ...

  Yazar: SalihGultepe

  Konu: Cossacks Hata Veriyor ...

  octai07,
  maalesef..
 • → SalihGultepe
  Mount Blade Warband 81 Yeni Asker Modu

  Yazar: SalihGultepe

  Konu: Mount Blade Warband 81 Yeni Asker Modu

  asafdsfda,
  http://www.mbrepository.com/file.php?id=1784
  Sadece Warband 1.113 Versionu icindir!
 • → SalihGultepe
  Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  Yazar: SalihGultepe

  Konu: Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  emoreis75,
  Kralliklarla arani iyi tutuyorsun sonra anlasma kismi gelmiyor.
 • → emoreis75
  Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  Yazar: emoreis75

  Konu: Mount Blade Warband Kergit To Ottoman Osmanlı Modu

  Krallıklar Arası Savunma anlaşması ne demek
 • → by456
  Robin Hood Mod (Hikaye Modu) çıktı

  Yazar: by456

  Konu: Robin Hood Mod (Hikaye Modu) çıktı

  Teşekkürler deneyeceğim
 • → asafdsfda
  Mount Blade Warband 81 Yeni Asker Modu

  Yazar: asafdsfda

  Konu: Mount Blade Warband 81 Yeni Asker Modu

  nasıl indirecez bu herhangibi bir link yok yardımcı olursanız sevinirim
 • → alperen1478
  M&B Warband Süper itemler ve Yüklenişi

  Yazar: alperen1478

  Konu: M&B Warband Süper itemler ve Yüklenişi

  rarın içinde nasıl kurulur anlatılıyomu ?

Tüm Yorumlar
Facebook
Anket
Çalışmalar Ne Yönde Olsun ?
Warband
Cossacks
Silkroad Online
Metin2
İKV

Alexa Rank


Bu sitede bahsi geçen program ve içerikler tamamen tanıtım amaçlı olup yayıncı yada hak sahipi isteği doğrultusunda sitemizden kaldırılır.
Lütfen iletişim bölümü mail adresinden bizimle irtibata geçiniz.Dosyalar alıntı olup sunucumuzda barındırılmaz.
Lütfen Kullanıcı sözleşmesini tekrar gözden geçiriniz.Sitemiz dışındaki linklerden sitemiz sorumlu değildir.